چک کردن گوشی همسر


🔺این روزها به واسطه ابزاره و امکاناتی که تکنولوژی، اینترنت و فضای مجازی در اختیار مان گذاشته است خیلی‌ها دست به امتحان کردن همسر خود می‌زنند و با شماره و پروفایل‌های ناشناس به او پیام می‌دهند که واکنش او را ببینند.
این کار بازی بسیار خطرناکی با رابطه ‌تان است که در اغلب موارد تخم بی اعتمادی را در زندگی شما بی‌دلیل می‌کارد و هرگز اجازه نمی‌دهد به زندگی آرامشبخش و سرشار از تعهد واطمینانتان برسید.

🔺️ اغلب مراجعان ما که اینکار را کرده‌اند، حتی وقتی همسرشان واکنش منفی نشان داده بازهم آرامش نداشتند چون اساس یک رابطه سالم داشتن اعتماد طرفین است وکسی که اینکار رامی‌کند این اعتماد را ندارد.

🔺️اما چرا اینکار خطرناک است؟
کسانی که اینکار را می‌کنند انتظار دارند همسرشان به هیچ وجه جواب ندهد، و اگر حتی جواب سلام ناشناس را بدهد اعتمادشان به کلی فرو می‌ریزد. این توقع درست نیست. گاهی همسر از همه جا بی خبر شما بدون کوچک‌ ترین نیت بدی وقتی شماره یا پیغام کسی را می‌بیند پاسخ او را می‌دهد و تصور نمی‌کند فردی قصد مزاحمت داشته باشد، هر چه باشد او الان یک فرد متاهل است و از فضای دوران مجردی وپیامک‌های عاشقانه ناشناس مدتی است دور شده است و از پیامک دیگران انتظار همچین واکنشی راندارد.
اما کسی که او را امتحان می‌کند انتظار دارد به محض دیدن پیام ناشناس، همسرش بگوید من متاهل هستم به من پیام ندهید!

آیا خودتان واقعا چنین واکنشی نشان می‌دهید؟ درصد چنین واکنشی حتی در متعهد ترین افراد پایین است و در واقع ارتباطی با تعهد ندارد اما بببینید چقدر ساده به خاطر چنین مساله ی طبیعی اعتماد خود را از بین می‌برید.
www.makhdoumigroup.com
اینستاگرام:
psymakhdoomi

دسته بندی ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره مخدومی می باشد.